درباره ما

درباره ما

شرکت آسانسور آسان پیمای پارسیان از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه طراحی ،نصب و راه اندازی انواع آسانسورهای کششی –هیدرولیک و گیرلس آغاز نموده و در این راه از آخرین تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا استفاده نموده است.تمامی پروژه های انجام شده شرکت منطبق با استانداردهای و مقررات اداره محترم استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشدEN81جهانی این شرکت تمام تلاش خود را جهت بالابردن کیفیت آسانسورها بکار می برد و این هدف را سرلوحه پیروزی و ماندگاری خود می داند و شعار خود را بر مبنای کیفیت – تخصص- پشتیبانی قرار می دهد همچنین شرکت دارای پروانه واحد طراحی ومونتاژ از وزارت صنایع ومعادن ،جواز کسب از صنف الکتریک وعضوانجمن صنفی کارفرمایی صنایع آسانسور وپله برقی استان گیلان می باشد. در ضمن از خداوند متعال خواستاریم تا مارا در اجرای اهدافمان یاری نماید و از شما کارفرمایان محترم سپاسگذارم که ما را در پیشبرد اهدافمان یاری می نمایید.

ارائه خدمات تخصصی سرویس و نگهداری انواع آسانسور

روش عملکرد شرکت آسان پیمای پارسیان  در زمینه انجام عملیات سرویس ماهانه آسانسور شما بر اساس روشهای علمی و دستورالعمل های مندرج در تجربه مهندسین شرکت است.
انجام سرویس های دوره ای در ۳ سطح به شرح زیر و متناسب با بودجه و نیاز هر ساختمان ارائه میگردد.

خدمات طلایی
۱-بازدید و سرویس ماهیانه در یک روز و ساعت مشخص ، بنا به درخواست کارفرما.
۲-تعمیرات جزئی و تنظیمات دوره ای رایگان.
۳-پوشش بیمه ای برای جبران خسارات ناشی از صدمات یا فوت با حد اکثر میزان غرامت.
۴-ارائه سرویس به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمام۳۶۵ روز سال با حد اکثر ۴ ساعت از زمان خرابی.
۵-ارائه گزارش از خرابی های احتمالی ،نهوه کارکرد و سرویس آسانسور به صورت ماهیانه یا هر چند ماه یک بار بنا به درخواست کرفرما.

شرکت آسان پیمای پارسیان در خدمت عمود سازان، سهامی خاص (شماره ثبت ۱۳۶۵۷)؛ افتخار دارد زین پس سوابق فعالیت های درخشان خود را جهت مطالعه در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. امیدوارم ماننده همیشه بتوانیم پاسخگوی اعتماد شما باشیم.